Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własne Pudła Trzymania
Skrzynka wygrzebana z piwnicy przez szwagra Uśmiech, podobna do dostępnych skrzynek na wino. Trzeba tylko zwrócić uwagę na wymiary wewnętrzne pudła i poszczególnych przegródek (jeżeli są). Małe przegródki zrobione ze spienionej pleksi i wklejone.

pozdrawiam
wieslaw, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 28-01-2013.
Odpowiedz
Ładnie się prezentuje twoje pudło wieslaw Uśmiech
Mateusz "matej" Nowak
Zajrzyj do profilu aby zobaczyć moje osiągnięcia turniejowe: matej
Odpowiedz
Nawet bardzo ładnie! Jedyną ich wadą jak dla mnie byłoby tylko to, że przed każdą grą trzeba tasować wszystkie dodatki ze sobą i po grze rozdzielać. Kurcze, że też wszyscy oprócz mnie mają w piwnicy jakieś stare, zarąbiste skrzynki.. Język

Też kiedyś wrzucę zdjęcie mojej skrzynki, ale muszę ją dokończyćUśmiech
Pyzdra, na forum od bardzo dawna..
Achievement unlocked - Najdłuższy staż ON-LINE na forum.
Achievement unlocked - Czarny Mnich poziomu 10
Odpowiedz
(8-02-2013, 13:58)Pyzdra napisał(a): Nawet bardzo ładnie! Jedyną ich wadą jak dla mnie byłoby tylko to, że przed każdą grą trzeba tasować wszystkie dodatki ze sobą i po grze rozdzielać. Kurcze, że też wszyscy oprócz mnie mają w piwnicy jakieś stare, zarąbiste skrzynki.. Język

Też kiedyś wrzucę zdjęcie mojej skrzynki, ale muszę ją dokończyćUśmiech

Podzielone są właśnie po to, żeby można było wybrać dodatki. Dopiero zaczynam i nie gramy jeszcze wszystkimi kartami Uśmiech Po grze "sorting" i wracają na miejsca.

pozdrawiam
wieslaw, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 28-01-2013.
Odpowiedz
Żarówka 
A oto moje pudła. Czy ktoś pamięta co się trzymało kiedyś w takiej skrzyneczceZawstydzony

Mieści wszystkie moje karty (660 podstawka 2012 i duże dodatki 2-5),
żeby się karty nie rozjeżdżały są w środku 3 pudełeczka z bloku technicznego, wykonane wg szablonu z załączonego w pdf.
Pudełeczek ze środka można używać też do podtrzymywania stosu kart.
W ten sposób.

.pdf   pudełko.pdf (Rozmiar: 4,42 KB / Pobrań: 14)
lord666, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 7-04-2013.
Odpowiedz
Wygląda jak pudełko na dyskietki Uśmiech
Odpowiedz
Dalej mam takie w domu, a w nim, min dysk startowy win 98.
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
Dokładnie po dyskietkach 3,5. Sam nie wiem jak to u mnie przetrwało. Lekcja na przyszłość nie wyrzucać staroci, nigdy nie wiesz co ci się przyda.
lord666, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 7-04-2013.
Odpowiedz
Witam.
Może nie do końca w temacie, ale chciałbym podzielić się moimi własnoręcznie wykonanymi podajnikami do kart.

Sprawdzone w boju i powiem wam, że całkiem nieźle się spisują. Mieszczą się w nich wszystkie skarby z Munchkina bez ostatniego dodatku. Drzwi jest za dużo. Nie chciałem jednak robić pudeł przesadnie dużych. Jak oceniacie moje dzieło?
Odpowiedz
Wow. Całkiem niezłe. Myślę, że za duża ilość kart to nie jakiś specjalny problem. Można zostawić je w pudełku i dokładać, gdy zrobi się mało. Zrobiłeś fajny bajer, dzięki któremu widać z boku, ile kart zostało.
Zrobiłeś to ze zwykłego drewna czy z jakiejś sklejki? Sam wszystko wycinałeś?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości