Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własne Pudła Trzymania
Rozumiem, że karta trolla jest promo kartą do Munchkin Quest ?
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
(3-07-2011, 8:41)superzgred napisał(a): Rozumiem, że karta trolla jest promo kartą do Munchkin Quest ?

Dokładnie tak jak napisałeś.
Munchkinów ze Śląska zapraszam do Munchkinowego Spisu Powszechnego - Grupa Śląsk
Odpowiedz
To byłoby dobre pudło na Munchkina! Chociaż większa frajdą byłoby opróżnienie zawartości tego pudełka w dobrym towarzystwie Uśmiech

[Obrazek: dc2096c2a037fa13d4da434c10a6ae3d,14,1.jpg]
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
Masz zdecydowanie za mało dodatków. Jak można grać taką śmieszną ilością kart? Skandal!Język
Odpowiedz
Ja obecnie karty trzymam w zwykłym pudle po munchkinie, chociaż już od dawna się nie mieszczą. Obecnie trwają prace nad pudłem ze sklejki na wzór pudeł trzymania.
Nie muszę być bohaterem, wystarczy że będę dobrze udawał.
Odpowiedz
(2-07-2011, 18:10)drobiczak napisał(a): @Wassago Pudełko po Ballantine (przerobiłem je).
@Grazal Troll'a dostałem jako dodatek promocyjny w M1 z jakieś planszy do składania (angielski dodatek z pionkami itp. http://sklep.munchkin.pl/Munchkin_Quest-34.html)

Troll jest z promocyjnego minidodatku do Questa. Mam go w magazynie jakieś...200 szt. Chętnie się dorzucę do Waszych zakupów na sklepie. Albo w nagrodę w turnieju.
Michał "Lisu" Lisowski

Zespół Munchkin PL
http://www.munchkin.pl
Odpowiedz
To i ja sie pochwale Duży uśmiech Początkowo trzymałem w pudelku z podstawą, ale ilosc kart szybko zaczęła pęcznieć, pozniej przenioslem je do pudełka po 1l lodach algidy (calkiem dobrze pelni swoja funkcje!), a gdy to było za małe, kupiłem 1,5l algidy (akurat była promocja na 1,5l ;D). Od wczoraj mieszkaja w oryginalnych pudlach trzymania, tylko one mieszcza wszystkie czesci 1-5 z dodatkami + karaiby z dodatkiem. Karty zwiazywalem gumka recepturka by sie nie wymieszaly.
Cytat:Troll jest z promocyjnego minidodatku do Questa. Mam go w magazynie jakieś...200 szt. Chętnie się dorzucę do Waszych zakupów na sklepie. Albo w nagrodę w turnieju.
fajne Duży uśmiech Jako że kolekcja się zapełnia, będę polował na takie drobiazgi Uśmiech
Colicab, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 2-11-2011.
Odpowiedz
Ja (już na wakacjach) zakupiłem takie coś. Karty w koszulkach wchodzą na styk (przydałoby się, żeby przegródki były 2mm szersze...), ale wystarczy trzymać je nieco bokiem i jest okej.
Jak zobaczycie na zdjęciach poniżej, bez problemu można tam zmieścić kilkanaście setek kart, a także różne duperele typu kostki, zakładki itepe (ta brązowa tkanina to woreczek na kości działający z k6 z głową Munchkina na jedynce - wyszedł taki ciemny z powodu światła). Tutaj znajduje się pełna edycja Fantasy.
Dzięki mnogości przegródek, można oddzielić "zużyte" karty od potasowanych i niegranych.
Na wieko można nakleić koszulkę formatu A4 i wrzucić do niej instrukcje, puste karty i takie tam (w przypadku mojego egzemplarza, ta koszulka po prostu tam leży).
Cała szkatułka waży ok. kilograma.
[+18] I ponieważ jest to skrzynka na butelki (i to niemała, bo w końcu na trzy), obok kart jakaś flaszka też może się tam zmieścić. ^^ [/+18]

Zdjęcia:
http://i45.tinypic.com/2reksxj.jpg
http://i47.tinypic.com/2vt1h74.jpg
Odpowiedz
Witam Szanownych Forumowiczów!

od niedawna też namiętnie grywamy w kręgu znajomych i rodziny w Munchkina. Lektura forum pozwala wyjaśnić wiele niejasności...Oczywiście i tak warto się również pokłócić w trakcie wieczornej partii Uśmiech

Pochwalę się "customowm" pudłem trzymania - małym projektem ostatniego łikendu. Załadowanie edycją rozszerzoną i dodatkami do 5 oraz drobiazgami.

pozdrawiam Uśmiech

wieslaw, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 28-01-2013.
Odpowiedz
Cytat: [wiesław] Pochwalę się "customowm" pudłem trzymania - małym projektem ostatniego łikendu. Załadowanie edycją rozszerzoną i dodatkami do 5 oraz drobiazgami.
widzę że tę skrzynkę pobejcowałeś dodałeś napis i dołożyłeś przegródki. Powiedz mi czy skrzynkę też zrobiłeś samemu czy ją gdzieś kupiłeś bo wygląda całkiem sensownie Uśmiech Swoją drogą już wiem na czyim projekcie się będę opierał robiąc swoja Język
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości