Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własne Pudła Trzymania
Nie za bardzo spodobały mi się dostępne Pudła Trzymania (kupiłem dla kart Oczko ), wole metalowe pudełko - tu niestety trzeba było się trochę poświęcić i opróżnić zawartość pewnego pudełka.

[Obrazek: b5c46229804f2ba3m.jpg][Obrazek: 5d6ff3de13bdfc86m.jpg]
(Mun podstawa, 1.5,2,3,3.5,4)

Aktualnie przegródki wykonane z kartonu, ale planuje wykorzystać cienkie sklejki czy coś takiego.
Planowany upgrade to wygląd zewnętrzny - zamalowanie czarnym sprayem a następnie na wydrukowanie gdzieś naklejki z takim obrazkiem:
[Obrazek: 163fe57ed2a32e26m.jpg]

A jak wasze? Macie może własnej produkcji ?
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
Mam, ale zdjęć nie dam, bo nie mam czym zrobić.
Pudło stworzyłem z pudełka kartonowego po kosmetykach, a następnie wzmocniłem je od środka i od zewnątrz dodatkową warstwą kartonu. W środku zrobiłem 4 przegródki (3 przegroda jest jakby wewnątrz 4): Drzwi, skarby, pyłek+munchkonomikon, kości, coutery i reszta.

Póki co trzyma wszystkie dodatki. 5 też zmieści, ale z kolejnymi może być problem.
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
W wakacje planuje zrobić pudła na wzór tego fanowskiego:
http://2.bp.blogspot.com/_m814FInsuTY/TB...Box_06.jpg
Mateusz "matej" Nowak
Zajrzyj do profilu aby zobaczyć moje osiągnięcia turniejowe: matej
Odpowiedz
Też o takim myślałem... ale doszedłem do wniosku, że nie będzie mi się chciało czegoś takiego robić Duży uśmiech
Życzę powodzenia i pochwal się jak już coś zrobisz Oczko
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
Ja zrobiłem coś takiego:
[Obrazek: img3716e.jpg][Obrazek: img3714c.jpg]
[Obrazek: img3718kq.jpg][Obrazek: img3717w.jpg]
Teraz przegrody są z kartonu, ale potem zrobię ze sklejki.
Na razie mam jedno pudło i planuję, gdy tyko kupię nowe karty, zrobić więcej.
Munchkinów ze Śląska zapraszam do Munchkinowego Spisu Powszechnego - Grupa Śląsk
Odpowiedz
"Pudło" zrobiłeś czy to po jakimś alkoholu/innej używce Duży uśmiech?
Ile masz tam kart (dodatków)?

Odpowiedz
Pudło po alkoholu, trzymam tam: M1+Edycja Rozszerzona, M4, K6, K10 i dodatek: część planszy do gry i karta Troll(tylko te rzeczy mam, ale planuje kupić więcej.
Munchkinów ze Śląska zapraszam do Munchkinowego Spisu Powszechnego - Grupa Śląsk
Odpowiedz
A po jakim, bo ładne jest Uśmiech

Odpowiedz
(2-07-2011, 17:15)drobiczak napisał(a): (...) i karta Troll...
Co to za karta??

Elfy – mityczne istoty we wszystkim od ludzi lepsze, a mimo to przegrywające z nimi w co tylko się dało. Zawodowo śmierdzą szyszkami i wychwalają swoich bogów.
Odpowiedz
@Wassago Pudełko po Ballantine (przerobiłem je).
@Grazal Troll'a dostałem jako dodatek promocyjny w M1 z jakieś planszy do składania (angielski dodatek z pionkami itp. http://sklep.munchkin.pl/Munchkin_Quest-34.html)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości