Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promo Cards po polsku
Postanowiłem dodać parę istniejących w języku angielskim bonusowych kart do swojego Munchkina Fantasy w wersji polskiej.
[Obrazek: WMIr5u5.jpg][Obrazek: SEBcNYZ.jpg][Obrazek: D1ZnG7o.jpg][Obrazek: 3CswIST.jpg][Obrazek: LUFW77U.jpg][Obrazek: vx2oZeL.jpg][Obrazek: MYk6P7X.jpg][Obrazek: 9RlsrMF.jpg][Obrazek: lwXidb9.jpg][Obrazek: fqyop9e.jpg][Obrazek: u7N8man.jpg][Obrazek: jfitGPk.jpg]
Drops99full, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 12-03-2015.
Odpowiedz
Wszystko super, pięknie i fajnie... poza tym, że zrobienie tych kart nic nie da, bo nie możesz ich ot tak wydrukować i wrzucić do talii. Wieszają za to za jaja i, co gorsza, wyrzucają z forum.

Jest za późno na robienie korekty. ;D Zajmę się tym jutro.
Zasugeruję talko zmianę nazwy karty "Bob Budowniczy" na "Boa Budowniczy".
I, błagam Cię, "spraj"? "Spray" albo "sprej", hybrydom niet! Lepsza polska pisownia - po prostu "w spreju", wygląda ładniej niż "w spray'u" z apostrofem.
Odpowiedz
Ogółem ostro brakuje polskich promek Uśmiech ja z chęcią bym przygarnął do serducha jakieś, szczególnie, że te parę wygląda naprawdę chudziutko w klaserze, porównując do angielskich/niemieckich.
Diabeł BOSKA Diabeł INTERWENCJA Diabeł
Odpowiedz
Dzięki wreszcie przydadzą się te puste karty.
+
k0cur, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 5-08-2014.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości