Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrażeńcy
Pomagał mi polop70.

Załączone pliki Miniatury

minimati5, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 26-02-2014.
Odpowiedz
użyj prefixsa
Carpe diem! Quod influit, tempus est ieiunium.
Odpowiedz
Użyj słownika i przeczytaj dokładnie zanim wrzucisz.
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
Ja bym zasugerował nieco inaczej: nie wrzucaj, nawet jeśli: przeczytałeś, użyłeś słownika, przeczytałeś jeszcze raz i skorygowałeś. Bez urazy, ale Wasza twórczość jest po prostu nieciekawa.
Odpowiedz
(11-05-2014, 16:18)Karolomen napisał(a): Ja bym zasugerował nieco inaczej: nie wrzucaj, nawet jeśli: przeczytałeś, użyłeś słownika, przeczytałeś jeszcze raz i skorygowałeś. Bez urazy, ale Wasza twórczość jest po prostu nieciekawa.

Niech wrzuca co chce, po to jest ten dział. Niech tylko wrzuca rzeczy, które nie rarzą swojom natórom.
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
Pomysł generalnie całkiem OK, ale wykonanie sugeruje robotę dziesięciolatka.
Na co tyle białego tła?

Btw - widzę, że chłopaki dali sobie nawzajem po +1 Uśmiech
djentelman, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 19-11-2013.
Odpowiedz
widać że karta robiona na szybko. Poza tym nazwa lochu taka sobie i trochę nie po polsku. Ja bym sugerował "nieco" ją poprawić.
Odpowiedz
@polop70: To nie są zawody, nikt Ci nie każe wrzucić swój pomysł od razu jak na niego wpadniesz.
Poza tym, chciałem zauważyć, że jesteś podpisany na tym obrazku.
djentelman, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 19-11-2013.
Odpowiedz
Jestem pomysłodawcą tej karty, a nie jej autorem.
Odpowiedz
(11-05-2014, 22:32)superzgred napisał(a): Niech wrzuca co chce, po to jest ten dział. Niech tylko wrzuca rzeczy, które nie rarzą swojom natórom.

Otóż to nie ten dział. To jest offtop i nieciekawy Oczko
Mistyczny, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 3-01-2014.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości