Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile chętnych osób do grania we Wrocławiu?
w razie czego ja również jestem chętna Oczko
Odpowiedz
Dobra widzę, że trzeba odświeżyć trochę wątek, to może zróbmy jakąś listę kontaktów i może w najbliższej przyszłości coś się zorganizuje.
Moje gg 8515045
Odpowiedz
Zgłaszam się jako początkujący Munchkinmaniak Język
Dusza, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 28-12-2011.
Odpowiedz
Też jestem otwarty na grę (choć raczej po sesji).
Wok, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 11-01-2012.
Odpowiedz
Czołem Munchkini.
Jakiś czas temu dołączyłem do elitarnego grona graczy w Munchkina. Jednak dopiero teraz do głowy mi wpadło, że przecież na forum pewnie organizują się jakieś gry.
Chcę sprawdzić czy jeszcze owo forum żyje. Może by tak spotkać się, zagrać? Mogę zorganizować miejsce. Ewentualnie zrobiło się dosyć ciepło. Jest też wiele miejsc w których we Wrocławiu można zagrać. Tylko czy jest ktoś chętny? Czy jest w was duch Munchkina?!
Yarpen, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 4-06-2012.
Odpowiedz
Od października zaczynam studia we Wrocławiu, a umiem grać w Munchkina i w sumie bym chciał doszlifować "technikę", toteż chętny jestem na małą sesję z Munchkinem, tak jakoś może pod koniec września. xD
Vereal, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 22-03-2012.
Odpowiedz
Jest ktoś chętny na Munchkina we Wrocławiu? Ostatnio zależy mi na zagraniu w Quest z kimś kto już ogarnął zasady (ja się jakoś gubię w instrukcji). Egzemplarz Quest posiadam.
Odpowiedz
Ja w sumie mógłbym pograć z kimś nowym. Miejsca nie zapewnię, ale chętnie jakiś graczy poznam. Tyle, że to na razie bardziej orientacyjnie, bo mam teraz sporo zamieszania i nie wiem kiedy znajdę czas. Niemniej mnie interesuje raczej gra w Munchkina z serii fantasy. Ja raczej bardziej wyspecjalizowany jestem Język Posiadam całość serii, chociaż w M6 nie pogram dopóki koszulek nie dostanę do niego Oczko
Anubis, jest dumny z bycia Użyszkodnikiem i członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 28-12-2012.
Odpowiedz
To gracie w tym Wrocławiu w końcu czy nie ? ; D
Kupiłem dzisiaj Munchkina i chciałbym zacząć coś grać.
Czekam na jakieś propozycje !
shym, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 20-03-2013.
Odpowiedz
Mniej więcej co tydzień w piątek, chociaż zdarza się, że gramy w coś innego lub...lub zdarza się robić coś innego. Niemniej to nie ja oferuje miejscówkę, więc trudno mi powiedzieć czy mógłbyś wpaść. A w tym tygodniu nie gramy Oczko
Anubis, jest dumny z bycia Użyszkodnikiem i członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 28-12-2012.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości