Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile chętnych osób do grania we Wrocławiu?
Wątek stworzony by wiedzieć czy jest szansa rozpoczęcia jakichś stałych rozgrywek i jeżeli by wszystko wypaliło rozpoczęcia oficjalnego turnieju Wrocławskiego.
Tak więc proszę chętnych o wpisanie się i będziemy działać Oczko
Nie muszę być bohaterem, wystarczy że będę dobrze udawał.
Odpowiedz
Czyżby we Wro tylko dwie osoby pocinały oficjalnie? ( ja moge 3 osoby jeszcze ogarnac)
Odpowiedz
(6-07-2011, 22:17)dawidu napisał(a): Czyżby we Wro tylko dwie osoby pocinały oficjalnie? ( ja moge 3 osoby jeszcze ogarnac)

Ja jestem również chętny do gry we Wrocławiu a dokładnie na początek do poduczenia się Uśmiech
Odpowiedz
No to robi się nas coraz więcej Uśmiech
Odpowiedz
(12-08-2011, 10:34)YangObi napisał(a): No to robi się nas coraz więcej Uśmiech

Bardzo chętnie, jako początkujący, pograłbym z kimś w celu utrwalenia zasad Uśmiech W razie pytań proszę o PW Uśmiech
Odpowiedz
No dobrze. Zatem patrząc na forum jest nas we Wrocławiu tylko garstka. Czy może ktoś jeszcze. Co myślicie o jakiejś rozgrywce ?
Odpowiedz
Jestem za Uśmiech tylko trzeba szczegóły omówić - gdzie i kiedy.
Odpowiedz
Jedna osoba załatwia miejsce i ustala termin, reszta się dostosowuje. Inaczej nie da rady, mówię z doświadczenia Język
A to ktoś ma impreze, a to imieniny Cioci na które musi jechać, a to wesele. A tak jest termin: możesz wpadasz, nie to trudno zobaczymy się innym razem.

Ale co ja się będę odzywał, ja z Warszawy jestem Język
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
Aby trochę odświeżyć temat. Czy ktoś nowy z Wrocławia i okolic jest ? Jeżeli tak to można by było jaki Turniej zrobić, nie ma problemu abym to ogarnął tylko muszą być chętni. Uśmiech
Odpowiedz
Ja podnoszę jedną rękę za siebie, drugą za swoją dziewczynę (która jeszcze o tym nie wie) Uśmiech W prawdzie jeszcze nie turniej, ale jakaś kameralna rozgrywka - tak Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości