Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poziomy za potwory
Czy za pokonanie potwora zawsze zdobywa się 1poziom,prócz tych,na których jest napisane np.2 poziomy?Czy za pokonanie potwora np.pradawne i niewypowiedziane zło(poziom 14) nagrodą jest 1 poziom i 4 skarby?
kacpi71935, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 26-12-2013.
Jeżeli na dole nie ma informacji ile poziomów jest za potwora to zdobywa się za niego 1 poziom. Jeżeli jest napisane inaczej to wtedy stosujesz się do tego co jest na karcie. Czasami można wzmocnić potwora tak, aby dawał więcej poziomów. Za pokonanie Pradawnego i niewypowiedzianego zła jest 1 poziom i 4 skarby
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Nawet za potwora 1poziomowego jest 1poziom?
kacpi71935, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 26-12-2013.
Tak, jest 1 poziom.
Andnar, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 2-01-2013.
KUR..ka wodna!
CZYTAJ INSTRUKCJE PRZED ZADANIEM PYTANIA!!!

"(Faza 1) Otwórz Drzwi: Dobierz jedną kartę ze
stosu Drzwi i połóż ją koszulką do dołu (odkrytą)
na stole. Jeśli jest to Potwór, musisz z nim walczyć
(patrz: „Walka”).
Rozwiąż walkę do końca zanim przejdziesz
do dalszych faz. Jeśli spotkałeś i zabiłeś Potwora,
zdobywasz 1 Poziom (lub, w przypadku
potężniejszych przeciwników, 2 Poziomy
– będzie to zaznaczone na karcie Potwora)."

- str. 3 Instrukcja Munchkin Edycja 2012

Przecież zacytowany fragment jest jednoznaczny.
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Ja się podepnę trochę, interesuje mnie temat otrzymywania poziomów za kilka potworów.

Załóżmy, gość walczy z potworem, za którego dostaje się dwa poziomy. Ktoś inny dorzuca zbłąkanego, który również ma dwa poziomy.
Jeżeli walczący wygra, dostaje cztery poziomy, czy tylko dwa za "macierzystego" potwora?
djentelman, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 19-11-2013.
Wydaje mi się,że 4,ale nie jestem pewien
Dostajesz w sumie 4 poziomy.

Generalnie jak pokonasz stwory (niezależnie od ich liczby) to dostajesz poziomy i skarby za wszystkie. Jest to zapisane w instrukcji. Uśmiech
Andnar, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 2-01-2013.
Hmm, czyli przy zagrywaniu zbłąkanych trzeba uważać, żeby przypadkiem delikwent nie wygrał?

Z drugiej strony, mając 8 poziom i walcząc z jakimś niskopoziomowym potworem można sobie dorzucić jakąś młotomysz i wygrać grę.

Generalnie wydawało mi się to trochę śmieszne, bo gdy graliśmy ostatnio ze znajomymi, jedna osoba dostała w sumie 7 poziomów.

Ale faktycznie, zerknąłem teraz do instrukcji, jest tam napisane:

Cytat:Jeśli zabiłeś kilka Potworów, dostajesz Poziomy za każdego z nich!
djentelman, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 19-11-2013.
Zgadza się, to bardzo Munchkinowe zagranie podorzucać sobie Potwory. Albo trzymać do końca pierwszopoziomowego i zagrać go w fazie Szukania Guza na dziewiątym poziomie. Niemało turniejów tak zostało wygranych.
Przeczytaj jeszcze raz instrukcję, tak na wszelki wypadek. (;

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości