Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraków - Spotkanko Towarzysko-Munchkinowskie
W związku z tym tematem, wnosiłbym o konstruktywną (i dość szybką ze względu na krótki termin), dyskusję na ten temat. Kto za, kto przeciw i w jakich godzinach.

Ja osobiście:
08.11.2013 - raczej odpada
09.11.2013 - Jak najbardziej za (tyle, że nie wieczorem)
10.11.2013 - Jak najbardziej za (cały dzień po 9 rano Język)

Edit: Oj złe daty (miesiąc mi sie przesunął) - wielkie rzeczy Język
To dlatego, że październik przeleciał jak muzułmanin kozę.
A wtedy z lasu, ziejąc ogniem wyleciał smok, pozostawiając za sobą szeroki pas wypalonych krasnoludów.
Odpowiedz
10.11. wieczorem

[edit] oj tam, że zła data... szczęśliwi czasu nie liczą, czy jakoś tak.
Zawisz, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 27-03-2013.
Odpowiedz
Zawiszu, pewnie chodzi Ci o 10.11.
Kiedykolwiek poza przyszłym tygodniem i wieczorem 16.11.
Odpowiedz
(25-10-2013, 23:14)Karolomen napisał(a): Zawiszu, pewnie chodzi Ci o 10.11.
Kiedykolwiek poza przyszłym tygodniem i wieczorem 16.11.

To możemy się częściej spotykać, bo mi trochę ludzi do gry brakuje, oczywiście na ile się będzie dało. Tylko na innych końcach miasta mieszkamy bo ja na dębnikach koło mostu grunwaldzkiego Język
A wtedy z lasu, ziejąc ogniem wyleciał smok, pozostawiając za sobą szeroki pas wypalonych krasnoludów.
Odpowiedz
Jestem za częstymi spotkaniami.
Zawsze się można spotkać gdzieś na mieście. Niestety, jestem tu nowy i nie znam miejscówek, gdzie by można usiąść i zagrać.
Odpowiedz
Rozumiem, że niedziela 10.11.2013 godz. 18 w klubie "House of Beer" (jasne oświetlenie i duże stoły) wszystkim by odpowiadało?

P.S> HoB to tutaj! Jak ktoś niepełnoletni/negatywnie nastawiony do alkoholi maści wszelakiej to dajcie znać poszuka się innego miejsca (godzinę ewentualnie można zmienić tak o +/- 1h).
Odpowiedz
dla mnie za wcześnie Smutny bd wolny dopiero koło 19. no ale zawsze mogę dołączyć w trakcie Duży uśmiech
zobaczymy, to jeszcze mnóstwo czasu Oczko
Zawisz, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 27-03-2013.
Odpowiedz
Brzydki termin wybraliście... Trudno, mam nadzieję, że to nie ostatni raz.
Cogito ergo sum?
Odpowiedz
(29-10-2013, 20:11)Kudtacz napisał(a): Brzydki termin wybraliście... Trudno, mam nadzieję, że to nie ostatni raz.
I ja takową nadzieję żywię Uśmiech
Odpowiedz
Szczerze mówiąc, nie jestem pewien, czy będę mógł wtedy przybyć. Właśnie zadałem sobie sprawę, że to długi weekend, więc prawdopodobną jest opcja, że wrócę nań do domu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości