Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Munchkin we Wrocłwiu
Witam. Czy gra ktoś regularnie bądź spontanicznie teraz we Wrocławiu? Chętnie bym się do jakiejś grupy/spotkania przyłączył.
Kuki, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 27-08-2013.
Odpowiedz
Siema
Przygode z munchkinem dopiero zaczynam, ale też chętnie pograłbym we wro. Niestety ze znajomymi mam okazje grywać tylko na konwentach... Także jak masz jeszcze kogoś to można się zgadać na rundke, ewentualnie grywać systematycznie jak będą chętni.
Dante, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 6-09-2013.
Odpowiedz
Hej,
ja staram sie grywac regularnie ze znajomymi (4-5 osob) - ale to w pracy, tfu, po pracy ma sie rozumiec.
Ogolnie, chetnie sie umowie - ale ja jestem juz zonaty i dzieciaty wiec potrzebuje info z wyprzedzeniem 2-3 dni.

Pozdr,
Konik
Konik, dumny członek Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 20.05.2013 Uśmiech
Odpowiedz
Chodzi właśnie o to, że moim znajomi "munchkinowcy" porozjeżdżali się po studiach po świecie i szukam nowych znajomości, żeby pograć od czasu do czasu. Widzę, że na razie jest nas 3-ka, mam nadzieję, że zgłosi się ktoś jeszcze, wtedy można się konkretniej zgadać. Pozdrawiam.
Kuki, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 27-08-2013.
Odpowiedz
To ja trochę odgrzeję temat:

Jacyś chętni we Wrocławiu żeby potrenować trochę przed tegorocznymi Mistrzostwami Polski w Munchkina?

Jako termin proponuję poniedziałek, 16 Marca. Miejsce do ustalenia.
Chętnych zapraszam do wpisywania się w wątku.
Pyzdra, na forum od bardzo dawna..
Achievement unlocked - Najdłuższy staż ON-LINE na forum.
Achievement unlocked - Czarny Mnich poziomu 10
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości