Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Munchkin RPG
Witam ! Ostatnio natrafiłem na angielskiego munchkina fabularnego czyli Munchkin RPG

http://www.worldofmunchkin.com/rpg/

Bardzo się zaciekawiłem i chętnie bym zagrał po polsku , w związku z tym pytanie : czy te podręczniki do munchkina RPG będą przetłumaczone na polski ?
spiderek99, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 6-07-2012.
Odpowiedz
Nie sądzę, ale jak je przeglądałem, to nie są jakoś skomplikowane zasady czy język, więc gracze RPG powinni sobie poradzić nawet z angielską wersją. System ten bazuje na D20, jak D&D, i jest bardzo podobny, więc w razie czego możesz się posiłkować tamtymi podręcznikami, są przetłumaczone Uśmiech
Pyzdra, na forum od bardzo dawna..
Achievement unlocked - Najdłuższy staż ON-LINE na forum.
Achievement unlocked - Czarny Mnich poziomu 10
Odpowiedz
(29-07-2013, 15:28)Pyzdra napisał(a): Nie sądzę, ale jak je przeglądałem, to nie są jakoś skomplikowane zasady czy język, więc gracze RPG powinni sobie poradzić nawet z angielską wersją. System ten bazuje na D20, jak D&D, i jest bardzo podobny, więc w razie czego możesz się posiłkować tamtymi podręcznikami, są przetłumaczone Uśmiech

No ,w sumie podręczników do D&D jeszcze nie mam ale planowałem sobie kupić , a nad tymi munchkinowymi jeszcze pomyślę , ale raczej nie będę kupował angielskich
spiderek99, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 6-07-2012.
Odpowiedz
Warto dodać, że Mun RPG bazuje na edycji 3.5, a nie na 4, która na chwilę obecną jest najnowsza (chociaż już nie długo).
Sam przeglądałem podręczniki do Mun RPG i..... nic specjalnego. Zwykłe, klasyczne d20. Na dobrą sprawę nie trzeba nawet tych podręczników mieć, aby poprowadzić coś w stylu munchkina. Dobry MG i z życia roztoczy zrobi wspaniałą sesję.
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości