Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Munchkin na Goblikonie
Nie bardzo wiedziałem, w którym dziale to pisać i w końcu zdecydowałem się na ten.

Wygląda na to, że w tym roku odbędzie się po raz kolejny Raciborski Konwent Miłośników Fantastyki i RPG - Goblikon. Więcej informacji tu W zeszłym roku im się nie udało, ale tym razem są na dobrej drodze.
Z racji, że jest to najbliższe mi miejsce, gdzie można by zorganizować turniej Munchkina (mieszkam 15 km od Raciborza) pomyślałem, że fajnie by było coś zrobić w tej sprawie. Napisałem do organizatorów i otrzymałem taką odpowiedź:
Cytat:Witam,

Oczywiście jest taka możliwość i nie ma najmniejszego problemu w tym, że Munchkin odbiega od tegorocznej konwencji. Z chęcią umieszczę turniej w programie a z chętnymi do gry zakładam, że nie będzie problemu, ze względu na to, że Munchkin jest wśród uczestników Goblikonu raczej popularną karcianką. Proszę tylko podać szczegóły turnieju - przewidywany czas trwania, mniej więcej dla ilu osób będzie przewidziany oraz krótki opis do informatora, na informacje czekam do połowy lipca.
Pozdrawiam serdecznie
Jakub Witecki
Koordynator główny i programowy

W sumie jest póki co ok, ale tu pojawił się problem. Dotarło do mnie, że w czasie tego konwentu (9-11 sierpnia) mam zaplanowany wyjazd do Włoch. Z narzeczoną i jej rodzicami, więc raczej nie do odwołania ani przesunięcia.
Pytanie mam więc do was, drogie Munchkiny, następujące: czy znajdzie się osoba chętna do sędziowania tego turnieju? Organizację (kontakt z organizatorami konwentu, dogranie szczegółów, ew. przekazanie wcześniej materiałów promocyjnych) biorę na siebie, potrzeba mi tylko (i aż) sędziego.

A jako dodatkowe pytanie - czy ktoś z forumowiczów chciałby na to w ogóle przyjechać? Uśmiech
Cogito ergo sum?
Odpowiedz
gdyby nie termin to chętnie Uśmiech wyjazd wakacyjny zamówiony, praktycznie już zapłacony (wyjazd 28.07, powrót 18.08)

tak, na pierwszym swoim turnieju byłam w sobotę, wyniosłam kość i kilka zakładek Oczko - wybitnie nie kochały mnie karty (ale to tak cały weekend, w niedzielę jak graliśmy było bardzo podobnie)

chętnie też na następnych turniejach się pojawię Uśmiech
Kakunia, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 16-02-2013.
Odpowiedz
Witaj, Kakuniu. Pamiętasz mnie?
Kudtaczu, tak jak Ci już powiedziałem, zastanowię się i dam Ci znać. Nastawiaj się, że odpowiedź będzie pozytywna. (;
Odpowiedz
hej, Karolomen Uśmiech
pamiętam, jasne!
w końcu razem przegrywaliśmy Oczko
Kakunia, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 16-02-2013.
Odpowiedz
3 pytania które mogą wpłynąć na moją decyzję:

1. Jak dojazd? (z Warszawy) rozumiem że do Katowic/Gliwic - a potem?
2. Baza noclegowa? sleep room, jakies hostele, cokolwiek Język
3. Jakich rozmiarów to jest? (osób)
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
1. Dojazd pociągiem z Katowic/Gliwic najsensowniejszy. Z Katowic dojedziesz w nieco ponad 2h (chyba, że złapiesz od razu jakiegoś pośpiecha z W-wy), z Gliwic 1,5h z przesiadką w Kędzierzynie. Jeżdżą też jakieś busy, ale w tym się mało orientuję.

2. Z tego co pamiętam to na samym Goblikonie robili noclegownię zawsze. Wygląda na to, że w tym roku robią jakiegoś LARP-a to znowu jest szansa na nocleg. Generalnie coś się wymyśli.

3. Konwentowi zdecydowanie bliżej do określenia "kameralny" niż "masówka". Zazwyczaj jest 100-120 osób. Ale podejrzewam, że w Munchkina zagrałoby więcej osób niż na ostatnim turnieju w Krk. Język Można poprosić o zrobienie ankiety na fb jakie jest zainteresowanie ew. turniejem.
Cogito ergo sum?
Odpowiedz
Wassago ma najbliżej Język
Mateusz "matej" Nowak
Zajrzyj do profilu aby zobaczyć moje osiągnięcia turniejowe: matej
Odpowiedz
To przerzucanie się odpowiedzialnością... Język
Cogito ergo sum?
Odpowiedz
Na mnie nie patrzcie, ja mam wtedy ślub. Nie, nie mój.
Odpowiedz
Dobra, bo muszę podjąć jakieś konkretne decyzje. Jest ktoś chętny do sędziowania turnieju?

Jest ktoś chętny do uczestnictwa w turnieju?
Cogito ergo sum?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości