Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs: ZADANIE DLA PRAWDZIWYCH GOBLINÓW!
[Obrazek: 563790_431442703616618_128665434_n.jpg]

Galeria: https://www.facebook.com/media/set/?set=...950&type=1

UWAGA! ZADANIE DLA PRAWDZIWYCH GOBLINÓW!
Premiera polskiej edycji gry z serii Rigor Mortis „Tak, Mroczny Władco!” już wkrótce, dlatego postanowiliśmy zorganizować dla Was małe zadanie! Rigor Mortis zlecił wam zadanie, mieliście odnaleźć Pelerynę Szarego Czarnoksiężnika, ale jak to w życiu goblina bywa, coś poszło nie tak. Wracacie po 4 dniach od rozkazu waszego Mrocznego Władcy i trzeba mu teraz wytłumaczyć, dlaczego kolejny raz zawiedliście waszego Pana - lepiej nie mówić mu od razu, że jego rozkaz nie został wykonany. Oczywiście to nie wasza wina, dlatego dobrze byłoby sprytnie zrzucić winę na innego goblina! Tylko wymyślcie coś, w co uwierzy Mroczny Pan Rigor Mortis.

Rigor Mortis: A więc, moje oślizgłe Sługi, czy zdobyliście dla mnie Pelerynę Szarego Czarnoksiężnika, tak jak wam rozkazałem?
Ty: P-p-p-peleryna! Oczywiście, mój Panie, ale …(miejsce na wasze kreatywne krętactwo i sprytne zrzucenie winy na innego goblina)

Spośród wszystkich nadesłanych prac, wybierzemy najlepszą z najlepszych wymówek i nagrodzimy autora polskim wydaniem „Tak, Mroczny Władco!”. Ale to nie koniec. Pozostałe prace zostaną upublicznione (bez informacji o autorze) i to WY wybierzecie osobę, która otrzyma od nas nagrodę – jeśli będzie dużo zgłoszeń, to nagrodą będzie polskie wydanie „Tak, Mroczny Władco!”.

Wasza wymówka może zawierać maksymalnie 1300 znaków (bez spacji) oraz musi nawiązywać do wszystkich sześciu kart z galerii (do tytułu, opisu lub ilustracji). Tekst należy wysłać na adres marek.glegola@blackmonk.pl do 13 kwietnia do godziny 23:59. W temacie prosimy podać: „Wymówka Goblina - Tak, Mroczny Władco!”
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości