Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kragmortha/Tak, Mroczny Władco!
jak pewnie każdy wie Black Monk ma w najbliższych planach Tak, Mroczny Władco! i nową edycję Kragmothy. wiecie może coś więcej o tych grach?
póki co poczytałem trochę o pierwszej z nich i wydaje się być dobra na więcej osób, co do drugiej nie dotarłem jeszcze do niczego co by mi przybliżyło wygląd rozrywki.
którą wg. Was warto będzie nabyć? w przypadku Munchkina jest o tyle łatwiej, że wiadomo jak wygląda rozgrywka, a poszczególne wersje różnią się głównie tematyką i wystarczyło przeczytać zapowiedź Apokalipsy i zobaczyć kilka kart żeby wiedzieć, że kupię go jak tylko się pojawi, a tutaj musiałbym wiedzieć na czym gra polega i jak wygląda sama rozgrywka, bo w ciemno kupować nie lubię. Oczko
Odpowiedz
Tak, mroczny panie polega na odgrywaniu ról. Tu masz opis, mam nadzieje, że angielski nie stanowi problemu: http://www.youtube.com/watch?v=kPR_B8jVsgo

EDIT

Nie będę się rozpisywał, bo gość zrobił to dobrze na filmiku.
Anubis, jest dumny z bycia Użyszkodnikiem i członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 28-12-2012.
Odpowiedz
właśnie o tej grze mniej więcej (bardziej mniej niż więcej. Oczko) ogarnąłem jak wygląda i na czym polega, i dokładnie ten filmik wczoraj oglądałem. Uśmiech
Odpowiedz
Powiem tak, że sam w nią praktycznie nie grałem. Raz, krótko miałem z nią do czynienia u znajomych z zagranicy. Niemniej było mało czasu i nie zdążyliśmy się rozkręcić. Trochę jeszcze poszperałem, popytałem i na podstawie tego stwierdziłem, że przy moich zwariowanych znajomych ta gra jest idealna i ja na nią czekam i zamierzam kupić. Tylko to muszą być ludzie obdarzeni dużym poczuciem humoru i luzem. Zresztą to wszystko, co pisze i tak sprowadza się do tego, co powiedział gość z filmiku.

O Kragmortha tylko słyszałem od osób, które bardziej siedzą w planszówkach, że jest fajna na początku...ale im więcej grasz tym mniej Ci się podoba i mniej bawi. Jak grać to raz i potem długa przerwa. Są tam różne kary polegające na wykonaniu różnych rzeczy, co nie którym nie pasuje, bo cytując mojego kumpla "jak chcesz wygibasów to grasz w jungla". Niemniej, jak mówię, tyle słyszałem o niej i nie miałem z nią kontaktu. Niemniej mi kumpel odradzał kupować i raczej czekać aż ktoś głupi kupi Język
Anubis, jest dumny z bycia Użyszkodnikiem i członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 28-12-2012.
Odpowiedz
Nie grałem w Tak, Mroczny Władco tak więc na temat tej gry się nie wypowiem.

Co do Kragmothy to gra jest przyjemna. tu masz intrukcje pl http://www.rebel.pl/repository/files/ins...rukcja.pdf
Ciekawe jest przetestowane przez forumową ekipę połączenie Kart Krzywych Spojrzeń z Munchkinem. Karta krzywego spojrzenia dokładana jest do każdej klątwy i marnego końca. Krzywe spojrzenie można ściągnąć przy pomocy pierścienia ochrony. Taa ubaw po pachy ...
Mateusz "matej" Nowak
Zajrzyj do profilu aby zobaczyć moje osiągnięcia turniejowe: matej
Odpowiedz
Kragmortha to taka dość prosta planszówka, której prawdziwe oblicze ujawnia się za pomocą Krzywych Spojrzeń. Karty te zmuszają Cię do grania z brodą na stole, z kartą pod pachą, albo zabraniają otwierania ust. Taki przyjemny party game dla osób o spaczonej psychice. Czyli dla wszystkich fanów munchkina.
Odpowiedz
Tutaj macie instrukcje PL Kragmorthy do ściągnięcia Oczko
.pdf   kragmortha_instrukcja.pdf (Rozmiar: 724,58 KB / Pobrań: 7)
Odpowiedz
Matej wrzucił dwa posty wcześniej.
Odpowiedz
Bardziej to wrzuciłem pod Shoutbox'a, ale fakt matej był pierwszy
Odpowiedz
Ktoś wie jakie do Tak, Mroczny władco powinny być koszulki? I przy okazji, żeby nie mnożyć tematów czy do pieczęci w M. Apokalipsa potrzeba jakiś innych?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości