Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puste karty lochów
Pytanie 
Wiem, że to mocno teoretyczne pytanie. Niemniej lubię sobie potworzyć jakieś karty, albo skorzystać z czyiś fajnych pomysłów. Dlatego chciałbym wiedzieć czy jest jakaś szansa, że kiedyś pojawią się czyste karty, na których można by wstawić własne treści. Albo czy pojawiały się takie karty w angielskiej wersji, bo wtedy pewnie szansa jest większa, że i u nas kiedyś coś takiego się pojawi.

PS Nie mogłem się zdecydować, gdzie najlepiej coś takiego napisać albo czy nie dać w jakimś już gotowym temacie. Także jak źle zrobiłem to przepraszam i niech ktoś to przeniesie albo da mi znać to sam usunę i wrzucę pytanie gdzie indziej Uśmiech
Anubis, jest dumny z bycia Użyszkodnikiem i członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 28-12-2012.
Odpowiedz
gdzieś było już pytanie o puste karty i jest to chyba planowane Język
W angielskiej wersji są chyba inne rewersy(na pewno w niemieckiej są bo mam parę z walizką kart i wszystkie się różnią Język)
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
była mowa o pustych kartach Skarbów i Drzwi, takich jak w Munchkina 1,6 (Anubis, poszukaj tematu o Munchkinie Zer0, czy jakoś tak), a co do kart lochów (bo chyba o te Ci chodzi, wnioskując z tematu) to nie ma pojęcia, trzeba pytać najwyższe sfery. Oczko
Odpowiedz
Temat Munchkin Zero przeczytałem i obecnie o takich kartach załatwiam sprawę mailowo. Tylko jeszcze nie dostałem pełnej odpowiedzi jak obecnie wygląda sprawa. Bo tamten temat to prawie sprzed 2 lat zdaje się, że jest. Tu chodziło mi o karty Lochów, jak w temacie. Skoro mówicie, że gdzieś o czymś takim już mówiono to bardzo się cieszę. Niemniej wolałbym odp właśnie kogoś o większej władzy Język
Anubis, jest dumny z bycia Użyszkodnikiem i członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 28-12-2012.
Odpowiedz
mówiono o kartach Drzwi i Skarbów, o Lochach raczej nie. przynajmniej z tego co ja wiem.
Odpowiedz
Na razie nic o tym nie wiadomo, ale nigdzie tego jeszcze nie widziałem, więc pewnie nie szybko takie coś się pojawi.
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
Na puste Lochy na razie (1-3 kwartały) nie ma szans.
Drzwi i Skarby mamy (Drzwi nawet parę tysięcy, dzięki uprzejmości kolegów w Italii).
Przypominam też, że w 1,6 są puste karty.
Michał "Lisu" Lisowski

Zespół Munchkin PL
http://www.munchkin.pl
Odpowiedz
No ale ktoś nie będzie specjalnie parę razy 1.6 kupował na puste karty Język
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
Tak przypuszczałem, ale chciałem wiedzieć czy w ogóle będzie taka możliwość. Niemniej rozumiem, że skoro "na razie nie ma szans" tzn, że kiedyś może coś takiego się pojawić albo jest planowane?

A w sprawie pustych kart kontaktowałem się już mailowo, gdyż interesuje mnie zakup pustych kart. Na razie jednak nie dostałem jeszcze pełnej odpowiedzi, ale pewnie to się zmieni po weekendzie. Co do 1.6 to wiem, bo posiadam. Niemniej okazało się, że może przydałoby się nieco więcej Język
Odpowiedz
Dlaczego nie wystawicie pustych kart w sklepie? Ludzie pewnie chcieliby kupować.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości