Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie koszulki kart Lochów?
Na oryginalnej angielskiej stronie munchkina jest napisane :
20 double-sized cards, 16 standard-sized cards.
odsyłam link
http://www.worldofmunchkin.com/dementeddungeons/
(żeby nie było że sobie wymyśliłem :D)
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
Spoko Glokku, nikt nie mówi, że coś wymyśliłeś, po prostu linijkę wziąłem i zmierzyłem i taki a nie inny wymiar mi wyszedł.
Western, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 7-10-2012.
Odpowiedz
A tak napisałem jak ktoś by mi nie wierzył i tobie(ewentualnie twojej linijce). ;p
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
Jako że jesteśmy polskim dystrybutorem Maydaya, to zarówno Rebel jak i 3Trolle będą te koszulki mieli od nas.
Więc do czasu aż nie dopłynie do nas dostawa z Maydaya, to nigdzie ich nie dostaniecie. Oczko
A jak już będą, to my będziemy pierwsi. ;P
Na razie pojawienie się ich jest opóźnione, powinny dopłynąć w lutym.
Michał "Lisu" Lisowski

Zespół Munchkin PL
http://www.munchkin.pl
Odpowiedz
HA! Wiedziałem żeby się wstrzymać i zakupić je w jedynie Słusznym Sklepie :-) Albo na Pyrkonie....Nieeee pewnie jak się pokażą wcześniej, to nie wytrzymam i je zamówię.
Western, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 7-10-2012.
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo paczka zawiera 100 koszulek. Potrzebnych jest tylko 20. Więc co ludzie z Gliwic i okolic powiedzą, na wspólne zamówienie jednej paczki na 4 osoby (5 kart na zapas)? Ja będę robił duże zamówienie na swojego munchkina, kiedy pojawią się owe koszulki. Mogę zamówić, a potem podzielimy się kasą.
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
Na twoim miejscu brał bym więcej bo w cthulhu mają być jeszcze karty lochów i w innych podstawkach też.
No chyba że znowu się umówicie no to spoko Język
Odpowiedz
Najwyżej potem zrobią to samo. W sumie, co za problem? Dla chcącego nic trudnego.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości