Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie koszulki kart Lochów?
Zapytam, czy będą - kiedy będą koszulki w rozmiarze do kart z nowego dodatku? Ewentualnie czy ktoś się orientuje, z jakiej firmy koszulki do kart o jakim rozmiarze pasują na te karty? Z tego co pamiętam były zapowiadane koszulki z firmy Mayday, a jak z FFG?
Western, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 7-10-2012.
Odpowiedz
Ja jeszcze nie mam, ale jak je masz to sprawdź jak są duże, a potem zobacz czy te od Questa się nie nadadzą. Jeszcze ich nie widziałem, ale może będą pasować. Bo tam zdaje się, że są większe...tylko nie wiem czy wystarczająco :/
Anubis, jest dumny z bycia Użyszkodnikiem i członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 28-12-2012.
Odpowiedz
w munchkinie 6 chyba są 2 razy większe niż normalne a w queście jest tylko trochę większe. (tak mi się zdaje że czytałem że te w munchkinie 6 są podwójne czy coś takiego)
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
No jak tak, to na pewno nie będą pasować. W takim razie trzeba poczekać albo znaleźć inne...choć może być ciężko. Zatem czekamy aż w sklepie się coś pojawi. Szkoda, że jakoś tego nie zgrali. Bo teraz będzie trzeba nowe zamówienie dla samych koszulek...
Anubis, jest dumny z bycia Użyszkodnikiem i członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 28-12-2012.
Odpowiedz
Instrukcja do Munchkina 6 napisał(a):Karty Lochów są dwukrotnie większe od zwykłych kart, zarówno po to, by zrobić więcej miejsca na tekst i grafikę, oraz żeby nie mieszały się z pozostałymi taliami.

Karty do zwykłego Munchkina mają 56x87mm, do Questa - 63,5x88mm.
Czyli te do Munchkina 6 będą mieć 112x87mm.
Odpowiedz
Właśnie... zamówienie dla samych koszulek... Zastanawiam się poważnie nad podajnikiem do kart, ale ich także na razie brak, a poza tym, czy do podajnika spokojnie mieszczą się karty w koszulkach mayday? A jak wygląda to z koszulkami FGG? No i czy może (ot taki pomysł) zostanie wyprodukowany podajnik (E-raptor) np. 2 przegródki standardowe oraz 1 duża na karty lochów, lub wersja bardziej rozwinięta: 4 przegródki normalne + 1 duża na karty lochów?
Ok, zmierzyłem i dokładny wymiar to 112X85
Western, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 7-10-2012.
Odpowiedz
http://www.3trolle.pl/577-Oversized-Deck...0-szt.html

Coś takiego jest...jedyne co znalazłem na tą chwile ;/
Odpowiedz
http://maydaygames.com/magnum-oversized-...12-mm.html czyli odpowiedź już znam... po prostu jeszcze nikt nie wyprodukował tego rozmiaru - Mayday ma zamiar ale u nich jeszcze nie można ich dostać... no nic, pewnie jak tylko się pojawią to Munchkinowy sklep będzie je miał w ofercie...
Odpowiedz
Są koszulki do kart Munchkin 6 Uśmiech Niestety sprzedaż od 15 stycznia.

http://3trolle.pl/1561-Koszulki-Magnum-O...0-szt.html

Na dole widnieje ładnie, że specjalnie dla Lochów są Język

A teraz dziękować Język No już...nie krępować się Język

A tak serio to zastanawiam się czy nie czekać aż tutaj będą...ale czy tak czy tak muszę zapłacić za przesyłkę tylko dla kart. Zatem ja zamawiam tam Uśmiech
Odpowiedz
Nie przyznawaj się publicznie.
Ja bym poczekał. Dostaniesz bonusy, jeśli zamówisz w sklepie Munchkina!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości