Oficjalne forum polskiego Munchkina
poziomy na forum (pomoc) - Wersja do druku

+- Oficjalne forum polskiego Munchkina (http://forum.munchkin.com.pl)
+-- Dział: Off Topic (http://forum.munchkin.com.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Luźne gadki (http://forum.munchkin.com.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: poziomy na forum (pomoc) (/showthread.php?tid=1332)poziomy na forum (pomoc) - polop70 - 17-02-2014

z góry mówię że jestem nowy na forum i nie wiem czy jest tu dział pomocy, ale do rzeczy nigdzie nie doszukałem się informacji na temat tytułów i poziomów takich jak ekspert i poziom 6. Proszę o pomoc.Huh


RE: poziomy na forum (pomoc) - Karolomen - 17-02-2014

Kilku graczy ma swoje własne, unikalne tytuły. Jedyne, które kojarzę, to Różowy Wieszcz, Ekspert, Forumowy ModeraTroll i Kreator. Ekspert jest polskim ekspertem Munchkina - takim, którego słowo w sprawie zasad ostatecznie zamyka dyskusję i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Forumowy ModeraTroll jest moderatorem, który ma jednocześnie najwięcej postów. Różowy Wieszcz swój tytuł otrzymał za uprzejmość i odstąpienie jakiejś nagrody innemu forumowiczowi - jest różowy, ponieważ taki ma awatar. A Kreator jest Kreatorem, ponieważ przerobił dwie czcionki używane w Munchkinie na polskie wersje - dorobił ogonki.
Ach, i jeszcze Użyszkodnik - ten tytuł nosi gracz, który nabił sobie horrendalną ilość postów poprzez długie dyskusje prowadzone za pomocą jednozdaniowych postów oraz odkopywania starych wątków, najczęściej tych dotyczących kart tworzonych przez innych graczy.
Administratorzy chyba też mają własne tytuły, tak jak Wydawca - szef Black Monk.

A poziomy są tak jak zwykłe rangi na każdym forum - zależą od ilości postów. Nie ma tu w co wnikać. Napiszesz dwa posty (gdzie ingdziej niż w OffTopicu) to dostaniesz pierwszy Poziom - jak w Munchkinie. Po kilkudziesięciu kolejnych będziesz mieć drugi... i tak dalej. Progów nie zna nikt - poza adminami i ewentualnie Trollem.


RE: poziomy na forum (pomoc) - polop70 - 17-02-2014

wielkie, wielkie dzięki!