Archiwum Shoutboxa
avatar
Szczerze doradziłbym zakup podstawki z grafikami Kovalica, a potem dodatków Uśmiech
avatar
Szybciej otrzymasz odpowiedź pytając ich na facebooku. Osobiście wątpię w powstanie Unicorns and Friends, Knights i Side Quests, Monster Mashup i Magical Mess już bardziej.
avatar
Hej, mam pytanie. Zacząłem ostatnio przygodę z Munchkinem kupując wersję rysowaną przez Iana McGinty. Gra jak i styl graficzny bardzo mi sie spodobała i zacząłem rozważać kupno dodatku. Lubię jednak kiedy gra i dodatki ma spójną oprawę graficzną stąd moje pytanie, czy planowane są polskie wydania innych prac Iana w przyszłości? Z tego co widziałem powstały takie projekty jak Moop's Monster Mashup, Munchkin Magical Mess, Munchkin Side Quests, Unicorns and Friends i Knights.
avatar
Ja bym tak z tymi białymi krukami to się nie rozpędzał. To że BM nie planuje druku nie oznacza, że drukować nie będą Uśmiech
avatar
Z tego co wiem, to 1.6 i 3.5 pozostaną na zawsze białymi krukami, bo nie będzie dodruku.
avatar
To już raczej pytanie do wydawnictwa, ale z tego co kojarzę to nie zapowiadali Uśmiech aktualnie dodatki są bardzo ciężkie do zdobycia i nawet mnie się kończą ;P
avatar
wiadomo czy kiedykolwiek zostaną przedrukowane takie dodatki jak 1.6 albo 3.5? Czy to już przepadło w nicość i nie powróci?
avatar
Munchkin Fantasy + Munchkin 4 + Munchkin 7/8 + Dodatek Obfitości
avatar
Ale możliwe, że najwięksi fani mają jakieś swoje sprawdzone, najlepsze połączenia. Hm? Oczko
avatar
Propozycję łączenia dodatków znajdziesz w instrukcji do Munchkina 7/8 Oczko
avatar
Koledzy i koleżanki. Wiadomo jak to ze zbieractwem dodatków. Mam je wszystkie! Chce to jakoś połączyć aby gra była dobrze grywalna i zbilansowana. "Munchkin Fantazy"
avatar
Się zrobiło!
avatar
Się robi!
avatar
Poproszę o dodanie działu Dobry, Zły i Munchkin Uśmiech
avatar
możesz, ale tyczka przestanie Ci wtedy dawać +1, więc łącznie zyskasz tylko +2
avatar
Okej. Walcze z potworem nieumarłym. Jestem kaplanem. Mam na stole broń- używaną (tyczka), która daje mi +1. Czy w trakcie walki mogę odrzucić tę kartę i wziąć bonus +3 z umiejętności kapłana?
avatar
Musiałbyś rozwinąć pytanie bo nie do końca rozumiem Uśmiech
avatar
Szybkie pytanko. Jestem w walce i mam kilka przedmiotów używanych. Czy mogę odrzucić przedmiot używany żeby dostać bonus z klasy/rasy?
avatar
Jakby co to zapytanie Paprotki już załatwione Język
avatar
zamienię Munchkina 1.6 za 3.5 ;P