Archiwum Shoutboxa
avatar
proszę o aktywację
avatar
Aktywowanie konta*
avatar
Mozna tez prosic o aktywaxje
avatar
Czy admini moga aktywowac moje konto. Z gory dziekuje Uśmiech
avatar
Witam wszystkich ! Uśmiech
avatar
Napisz na fanpage Uśmiech forum faktycznie trochę martwe
avatar
To forum żyje? Potrzebuje pobrac czcionki do munchkina ale najwidoczniej nie mam aktywowanego konta bo"nie mam dostepu do strony"
avatar
Szczerze doradziłbym zakup podstawki z grafikami Kovalica, a potem dodatków Uśmiech
avatar
Szybciej otrzymasz odpowiedź pytając ich na facebooku. Osobiście wątpię w powstanie Unicorns and Friends, Knights i Side Quests, Monster Mashup i Magical Mess już bardziej.
avatar
Hej, mam pytanie. Zacząłem ostatnio przygodę z Munchkinem kupując wersję rysowaną przez Iana McGinty. Gra jak i styl graficzny bardzo mi sie spodobała i zacząłem rozważać kupno dodatku. Lubię jednak kiedy gra i dodatki ma spójną oprawę graficzną stąd moje pytanie, czy planowane są polskie wydania innych prac Iana w przyszłości? Z tego co widziałem powstały takie projekty jak Moop's Monster Mashup, Munchkin Magical Mess, Munchkin Side Quests, Unicorns and Friends i Knights.
avatar
Ja bym tak z tymi białymi krukami to się nie rozpędzał. To że BM nie planuje druku nie oznacza, że drukować nie będą Uśmiech
avatar
Z tego co wiem, to 1.6 i 3.5 pozostaną na zawsze białymi krukami, bo nie będzie dodruku.
avatar
To już raczej pytanie do wydawnictwa, ale z tego co kojarzę to nie zapowiadali Uśmiech aktualnie dodatki są bardzo ciężkie do zdobycia i nawet mnie się kończą ;P
avatar
wiadomo czy kiedykolwiek zostaną przedrukowane takie dodatki jak 1.6 albo 3.5? Czy to już przepadło w nicość i nie powróci?
avatar
Munchkin Fantasy + Munchkin 4 + Munchkin 7/8 + Dodatek Obfitości
avatar
Ale możliwe, że najwięksi fani mają jakieś swoje sprawdzone, najlepsze połączenia. Hm? Oczko
avatar
Propozycję łączenia dodatków znajdziesz w instrukcji do Munchkina 7/8 Oczko
avatar
Koledzy i koleżanki. Wiadomo jak to ze zbieractwem dodatków. Mam je wszystkie! Chce to jakoś połączyć aby gra była dobrze grywalna i zbilansowana. "Munchkin Fantazy"
avatar
Się zrobiło!
avatar
Się robi!