Oficjalne forum polskiego Munchkina

Pełna wersja: Download i linki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W tym temacie znajdziecie linki do pobierania kart (w formie pdfów oraz jpgów), a także do innych stronek, na których możecie Trach Game'a uświadczyć Oczko Temat jest na bieżąco aktualizowany.

TrachGame'owe pliki na Chomiku - znajdziecie tu pdfy do wydrukowania oraz karty w formie jpgów. Większość plików jest dość mała i można je pobrać nawet nie będąc zalogowanym, tylko Armageddon jest spory, natomiast folder z nim jest darmowy (pobieracie na koszt mojego transferu).
UWAGA! Rezygnuję z podziału na karty dodatkowe i podstawowe w Podstawce.
Pdfy - folder z podstawką
Pdfy - folder z dodatkami
Dokumenty - tutaj jak na razie instrukcja do Podstawki, wkrótce pojawią się też pozostałe, ponadto zasady innych wariantów rozgrywki, zasady turniejowe czy spis kart.

Armageddon na Mediafire

Mój profil na ImageShacku - jpgi z kartami, wiele w kilku wersjach (jest bałagan, bo nie usuwałem nieaktualnych).

Baza kart - wszystkie karty, które się dotąd oficjalnie pojawiły, z krótkimi opisami działania domyślnego oraz z niektórymi kartami wzmocnień. Baza uzupełnia się stopniowo - jeśli czegoś nie znajdziecie, pytajcie w odpowiednich tematach.

Strona Trach Game'a na Facebooku - lajkujcie! Duży uśmiech

Trach Game na forum Game Keepera