Oficjalne forum polskiego Munchkina

Pełna wersja: Kragmortha/Tak, Mroczny Władco!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
jak pewnie każdy wie Black Monk ma w najbliższych planach Tak, Mroczny Władco! i nową edycję Kragmothy. wiecie może coś więcej o tych grach?
póki co poczytałem trochę o pierwszej z nich i wydaje się być dobra na więcej osób, co do drugiej nie dotarłem jeszcze do niczego co by mi przybliżyło wygląd rozrywki.
którą wg. Was warto będzie nabyć? w przypadku Munchkina jest o tyle łatwiej, że wiadomo jak wygląda rozgrywka, a poszczególne wersje różnią się głównie tematyką i wystarczyło przeczytać zapowiedź Apokalipsy i zobaczyć kilka kart żeby wiedzieć, że kupię go jak tylko się pojawi, a tutaj musiałbym wiedzieć na czym gra polega i jak wygląda sama rozgrywka, bo w ciemno kupować nie lubię. Oczko
Tak, mroczny panie polega na odgrywaniu ról. Tu masz opis, mam nadzieje, że angielski nie stanowi problemu: http://www.youtube.com/watch?v=kPR_B8jVsgo

EDIT

Nie będę się rozpisywał, bo gość zrobił to dobrze na filmiku.
właśnie o tej grze mniej więcej (bardziej mniej niż więcej. Oczko) ogarnąłem jak wygląda i na czym polega, i dokładnie ten filmik wczoraj oglądałem. Uśmiech
Powiem tak, że sam w nią praktycznie nie grałem. Raz, krótko miałem z nią do czynienia u znajomych z zagranicy. Niemniej było mało czasu i nie zdążyliśmy się rozkręcić. Trochę jeszcze poszperałem, popytałem i na podstawie tego stwierdziłem, że przy moich zwariowanych znajomych ta gra jest idealna i ja na nią czekam i zamierzam kupić. Tylko to muszą być ludzie obdarzeni dużym poczuciem humoru i luzem. Zresztą to wszystko, co pisze i tak sprowadza się do tego, co powiedział gość z filmiku.

O Kragmortha tylko słyszałem od osób, które bardziej siedzą w planszówkach, że jest fajna na początku...ale im więcej grasz tym mniej Ci się podoba i mniej bawi. Jak grać to raz i potem długa przerwa. Są tam różne kary polegające na wykonaniu różnych rzeczy, co nie którym nie pasuje, bo cytując mojego kumpla "jak chcesz wygibasów to grasz w jungla". Niemniej, jak mówię, tyle słyszałem o niej i nie miałem z nią kontaktu. Niemniej mi kumpel odradzał kupować i raczej czekać aż ktoś głupi kupi Język
Nie grałem w Tak, Mroczny Władco tak więc na temat tej gry się nie wypowiem.

Co do Kragmothy to gra jest przyjemna. tu masz intrukcje pl http://www.rebel.pl/repository/files/ins...rukcja.pdf
Ciekawe jest przetestowane przez forumową ekipę połączenie Kart Krzywych Spojrzeń z Munchkinem. Karta krzywego spojrzenia dokładana jest do każdej klątwy i marnego końca. Krzywe spojrzenie można ściągnąć przy pomocy pierścienia ochrony. Taa ubaw po pachy ...
Kragmortha to taka dość prosta planszówka, której prawdziwe oblicze ujawnia się za pomocą Krzywych Spojrzeń. Karty te zmuszają Cię do grania z brodą na stole, z kartą pod pachą, albo zabraniają otwierania ust. Taki przyjemny party game dla osób o spaczonej psychice. Czyli dla wszystkich fanów munchkina.
Tutaj macie instrukcje PL Kragmorthy do ściągnięcia Oczko[attachment=130]
Matej wrzucił dwa posty wcześniej.
Bardziej to wrzuciłem pod Shoutbox'a, ale fakt matej był pierwszy
Ktoś wie jakie do Tak, Mroczny władco powinny być koszulki? I przy okazji, żeby nie mnożyć tematów czy do pieczęci w M. Apokalipsa potrzeba jakiś innych?
Stron: 1 2